Online asistence
s prodejem nemovitosti

Unikátní služba na českém trhu již od 3 500 Kč

Online asistence
s prodejem nemovitosti

Unikátní služba na českém trhu již od 3 500 Kč

Úspora

Ušetříte v průměru 200 tisíc za provizi makléři.

Zisk

Prodáte minimálně za 100 % inzerované ceny.

Rychlost

Kupce obvykle najdete do 14 dnů.

Bezpečnost

Vše vyřídíte bez chyb, online a ve svém tempu.

Pryč s vysokými provizemi realitek

Realitní kanceláře si za prodej nemovitosti běžně účtují provizi 4-5 %, dokonce i tehdy, když tvrdí, že nic neplatíte. Prodej bytu v ceně 5 miliónů vás tedy vyjde minimálně na 200 tisíc korun – bez ohledu na vynaloženou práci makléře. To chceme změnit.

Jenže ani prodej na vlastní pěst není řešením. Sice ušetříte na provizi, ale trvá déle a případné chyby ve smlouvách, ve stanovení ceny, v zajištění plateb a v dalších povinnostech vás přijdou pěkně draho.

Naštěstí máme řešení – kombinaci toho nejlepšího z obou.
S online asistencí Moovido to zvládnete sami!

Proč Moovido?

S námi prodáte za 105 %

S online asistencí Moovida ušetříte 5% provizi makléři a vyděláte v průměru o 200 tisíc více. Základní asistence vás vyjde na 3 500 korun a kompletní na 30 tisíc korun.

Zaplatíte jen za to, co sami nezvládnete

Prodej nemovitosti se skládá z mnoha činností. Jenže oproti realitce s online asistencí Moovido platíte jen za to, co sami nezvládnete.

S jakou činností vám pomůžeme?

1

Přípravná fáze

Pomůžeme vám například s určením ceny, přípravou inzerátu, fotkami nebo průkazem energické náročnosti.

2

Získání kupce

Publikujeme váš inzerát na nejdůležitějších realitních portálech a naplánujeme vám prohlídky jen se seriózními klienty.

3

Smlouvy a dokumenty

Postaráme se o správné vyhotovení smluvní dokumentace.

4

Předání nemovitosti

Zajistíme, aby platba kupní ceny i převod nemovitosti proběhly bezpečně a aby byly splněny všechny povinnosti.

Zkuste online asistenci Moovido

Komfortní a levný prodej nemovitostí

Prodej máte 100% pod kontrolou

S online asistencí Moovida objednáváte služby, měníte jejich parametry nebo plánujete termíny prohlídek. Online asistence vás také provede krok za krokem celým procesem prodeje.

Inzerujete tam, kde je 98 % zájemců

S námi inzerujete na těch největších a nejnavštěvovanějších realitních portálech, kam váš inzerát hromadně vložíme. Pryč s poplatky každého portálu a s jednotlivým zdlouhavým vkládáním inzerátu.

Neztrácíte čas s neseriózními zájemci a makléři

Inzerci zveřejňujeme pouze jménem Moovida a váš kontakt dál nepředáváme. Zájemce navíc prověřujeme. Na prohlídku proto přijdou jen ti seriózní – žádní otravní makléři.

O nás

V Moovidu věříme, že je třeba kráčet s dobou. Inovace však nemají přinášet jen neotřelé přístupy, ale hlavně užitek. Z těchto motivů se zrodila exkluzivní služba online asistence Moovido, která se opírá o neprůstřelnou profesionálnost a navazuje na trend automatizace, digitalizace a na to nejlepší ze zavedeného amerického modelu For Sale by Owners (FSBO). Právě díky FSBO v Americe již desítky let lidé prodávají své nemovitosti sami jen s omezenou podporou expertů či přidružených služeb. Šetří tím na provizi realitce, aniž by riskovali nevýhodný prodej nebo pochybení. Právě o to šlo i nám.

Na realitní trh samozřejmě nemůže úspěšně zavádět inovace někdo, kdo tento trh nezná. Není proto náhoda, že online asistenci Moovido založil Roman Čakurda, který stál již v roce 2004 u zrodu internetového portálu Bezrealitky a dlouhá léta se živí jako realitní makléř. Již od počátku se tak v jeho osobě snoubí touha měnit pravidla i jejich dokonalá znalostS online asistencí Moovido máte proto možnost zvolit si, které služby využijete, dopředu znáte jejich cenu a při profesionálním prodeji nemovitosti ušetříte více než 200 tisíc korun bez rizika prodejní ztráty nebo chyb.

Chcete vědět, kolik s námi při prodeji ušetříte právě vy? Zavolejte nám na tel. 277 010 710První konzultace je zdarma a bez závazků.

Staňte se součástí revolučního projektu od autora, který již dříve vymyslel projekt Bezrealitky.cz.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

S Moovidem funguje všechno jinak než u klasické realitky: Všechno je na webu jasně popsané, od začátku znám ceny za jednotlivé služby – a co zvládám, řeším sám. Nepotřebuju realitku a ušetřím tak několik desítek tisíc za provizi!

Jakub Trnka

Zkoušel už jsem sám prodávat náš byt i na jiných realitních serverech – a jako první mi nevolali zájemci, ale makléři z realitek, aby to mohli prodávat oni …
Moovido zveřejňuje inzerci s jejich a ne s mým kontaktem a následně ještě prověřuje volající, aby na prohlídky přišli pouze skuteční zájemci a já díky tomu neztrácel čas na prohlídkách, které nemají smysl. To mi jinde neuměli nenabídnout!

David Shorf

Prodávat bez realitky jsem si netroufala, ale platit vysokou provizi realitce jsem taky nechtěla – a tak jsem si našla alternativu: S Moovidem to zvládám sama – a díky jejich expertům přesně vím, jak bude prodej probíhat, jak připravit byt k prodeji a jaké dokumenty budu potřebovat

Jana Yazabek

Předchozí bydlení jsem prodával taky sám a stálo mě to hromadu času, nervů – a nakonec i peněz. Musel jsem si vyběhat všechna potvrzení, podklady, dokumenty a smlouvy.
Teď prodávám další byt – a jsem úplně v klidu! Moovido mi poskytuje všechny potřebné služby, a jejich expert mi od prvního okamžiku se vším pomáhá.

Petr Šplíchal

S námi inzerujete na těchto českých portálech

Zkuste online asistenci Moovido zdarma

Poraďte se s námi o prodeji

Chcete se poradit s realitním expertem? Zavolejte nám na 277 010 710, první rozhovor je zdarma a bez závazků do ničeho vás nebudeme nutit. 

Zjistěte prodejní cenu nemovitosti

Zajímá vás prodejní cena vaší nemovitosti? Získejte zdarma cenovou mapu podobných prodejů ve vašem okolí a určete si snadno cenu sami.