Prodejte nemovitost tak,

jak vám vyhovuje

 

Konečně máte možnost volby. A přitom na to nikdy nebudete sami.

PRODEJ VE VLASTNÍ REŽII S ONLINE PODPOROU MOOVIDO

Rádi nakupujete na internetu, konzultujete online s lékařem nebo komunikujete s úřady digitálně? A proč byste nemohli s online asistencí prodat vaši nemovitost?

Proč prodat s online podporou:

 • Nejste na nikom závislí, prodej si řídíte sami.
 • Máte k dispozici mnohaleté know-how zkušených realitních odborníků.
 • Platíte jen za odborné služby Moovida, které si objednáte.
 • Víte, kolik vás bude služba přesně stát – ceny již od 3 500 Kč.
 • Ušetříte za provizi makléři, celá prodejní částka je vaše, ale vyjednáte si takovou prodejní cenu nemovitosti, jakou chcete.
 • Připravíme vám osobní plán prodeje, který vás celým procesem provede.

PRODEJ S NAŠÍM ZKUŠENÝM REALITNÍM MAKLÉŘEM

Pokud váháte, zda se do prodeje pustit sami, vždy tu pro vás máme možnost klasického prodeje s naším zkušeným realitním makléřem.

Proč prodat s makléřem:

 • Ušetříte čas, makléř řeší věci za vás.
 • Neřešíte inzerci, prohlídky nemovitosti, přípravu smluv.
 • Využíváte know-how makléře.
 • Platíte provizi jako % z prodejní ceny nemovitosti.

 

 

 

Kolik za jednotlivé služby zaplatíte?

KOLIK ZAPLATÍTE ZA ONLINE PODPORU MOOVIDO?

Cena za odborné služby MOOVIDO:

Za provizi makléři UŠETŘÍTE: 0

Při objednání jakéhokoliv balíčku vždy platíte na začátku pouze 30% zálohu. Zbytek doplatíte až po dodání dalších služeb.

KOLIK ZAPLATÍTE ZA PROVIZI NAŠEMU MOOVIDO REALITNÍMU MAKLÉŘI?

Tolik zaplatíte makléři: 0

*Provize našich realitních makléřů 3 % patří mezi nejvýhodnější na našem trhu.

Proč prodávat s Moovido?

 • Protože si můžete vybrat způsob prodeje. Rozhodnutí je na vás, do ničeho vás netlačíme.
 • Protože rozumíme realitnímu trhu a víme, že funguje klasický i online prodej.
 • Protože věříme, že v Česku je plno šikovných lidí, kteří zvládnou svoji nemovitost prodat sami, pokud dostanou odbornou online podporu.
 • Protože hrajeme fér a otevřeně vám říkáme, co pro vás která služba znamená.
 • Protože v Česku rozvíjíme digitalizaci realitního trhu, která je v zahraničí běžná a léty ověřená.

VYBERTE SI BALÍČEK ONLINE ASISTENCE

Start řešení pro úspěšný prodej

Součástí balíčku je profi inzerce na všech velkých realitních serverech a asistence expertů na prohlídce.

 

Cena balíčku je 3 500 Kč.

Komfort řešení s plnou podporou

Maximální podpora MOOVIDO expertů od prvního dne prodeje až do předání nemovitosti novému majiteli.

 

Cena balíčku je 29 000 Kč.

Maximální podpora pro bezstarostnost

Stejná podpora jako v KOMFORT řešení, navíc dostanete právní a expertní služby pro smluvní a finanční dotažení prodeje nemovitosti.

 

Cena balíčku je 45 000 Kč.

Kdo za projektem stojí?

V oblasti realit jsme jako doma. Známe trh i potřeby lidí, kteří chtějí prodat nemovitost. Baví nás přinášet do realit inovace, které zefektivňují proces prodeje a dávají lidem možnost výběru, jak nemovitost prodat. V minulosti jsme tak stáli třeba u zrodu portálu bezrealitky.cz.

Naše služba online prodeje s odbornou podporou Moovido je inspirována zavedeným americkým modelem For Sale by Owners (FSBO). Právě díky FSBO v Americe již desítky let lidé prodávají své nemovitosti sami, jen s dílčí podporou expertů. Díky Moovido teď máte tuto možnost i vy.

Roman Čakurda

zakladatel a CEO Moovido

„Nemusíte být realitní makléř, abyste zvládli prodat váš byt, dům nebo chalupu. Proto jsem před lety založil portál bezrealitky.cz. V Moovido online prodeji spojujeme to nejlepší z obou typů prodejů: proces si řídíte sami, ale jednotlivé odborné služby si u nás můžete objednat jak z menu v restauraci. Nejste v tom sami, ale zároveň nejste závislí na makléři. Pokud byste ale přece jen preferovali klasickou cestu prodeje přes makléře, rádi to pro vás zařídíme.“

Jan Diblík

investor, partner advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS

„V advokacii se specializuji na technologické právo a vidím, jak chytrá digitalizace usnadňuje lidem život. Méně papírů, méně schůzek, více času na podstatné věci a více svobody zvolit si vlastní cestu. Proto se mi hned líbil projekt Moovido od Romana Čakurdy. Vím, že Roman zná realitní trh jako málokdo u nás. A jako právník také vím, že právní servis okolo prodeje nemovitosti se dá zařídit online, pohodlně a efektivně. Přesně, jak Moovido nabízí.“

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

Moovido mě nejprve zaujalo v reklamě na Facebooku a přišlo mi jako lepší a přehlednější varianta s lepšími službami než konkurenční projekty bez realitky. Nejvíce jsme ocenili návštěvu pana Čakurdy v dané nemovitosti. Dostali jsme cenné rady k celému procesu, pomohl nám při prohlídkách i jednání s potenciálními kupci. Rozhodně bychom služby Moovida doporučili našim známým a přátelům!

Blanka Szurmanová

Prodávat bez realitky jsem si netroufala, ale platit vysokou provizi realitce jsem taky nechtěla – a tak jsem si našla alternativu: S Moovidem to zvládám sama – a díky jejich expertům přesně vím, jak bude prodej probíhat, jak připravit byt k prodeji a jaké dokumenty budu potřebovat

Jana Yazabek

Předchozí bydlení jsem prodával taky sám a stálo mě to hromadu času, nervů – a nakonec i peněz. Musel jsem si vyběhat všechna potvrzení, podklady, dokumenty a smlouvy.
Teď prodávám další byt – a jsem úplně v klidu! Moovido mi poskytuje všechny potřebné služby, a jejich expert mi od prvního okamžiku se vším pomáhá.

Petr Šplíchal

Zkoušel už jsem sám prodávat náš byt i na jiných realitních serverech – a jako první mi nevolali zájemci, ale makléři z realitek, aby to mohli prodávat oni …
Moovido zveřejňuje inzerci s jejich a ne s mým kontaktem a následně ještě prověřuje volající, aby na prohlídky přišli pouze skuteční zájemci a já díky tomu neztrácel čas na prohlídkách, které nemají smysl. To mi jinde neuměli nenabídnout!

David Shorf

S Moovidem funguje všechno jinak než u klasické realitky: Všechno je na webu jasně popsané, od začátku znám ceny za jednotlivé služby – a co zvládám, řeším sám. Nepotřebuju realitku a ušetřím tak několik desítek tisíc za provizi!

Jakub Trnka

S námi inzerujete na těchto českých portálech