Online asistence
s prodejem nemovitosti

Prodejte svou nemovitost bez realitky  

Online asistence
s prodejem nemovitosti

Unikátní služba na českém trhu již od 3 500 Kč

Úspora

Ušetříte v průměru 200 tisíc za provizi makléři.

Zisk

Prodáte minimálně za 100 % inzerované ceny.

Rychlost

Kupce obvykle najdete do 14 dnů.

Bezpečnost

Vše vyřídíte bez chyb, online a ve svém tempu.

Pryč s vysokými provizemi realitek

Realitní kanceláře si za prodej nemovitosti běžně účtují provizi 4-5 %, dokonce i tehdy, když tvrdí, že nic neplatíte. Prodej bytu v ceně 5 miliónů vás tedy vyjde minimálně na 200 tisíc korun – bez ohledu na vynaloženou práci makléře. To chceme změnit.

Jenže ani prodej na vlastní pěst není řešením. Sice ušetříte na provizi, ale trvá déle a případné chyby ve smlouvách, ve stanovení ceny, v zajištění plateb a v dalších povinnostech vás přijdou pěkně draho.

Naštěstí máme řešení – kombinaci toho nejlepšího z obou.
S online asistencí Moovido to zvládnete sami!

Proč Moovido?

S námi prodáte za 105 %

S online asistencí Moovida ušetříte 5% provizi makléři a vyděláte v průměru o 200 tisíc více. Základní asistence vás vyjde na 3 500 korun a kompletní na 30 tisíc korun.

Zaplatíte jen za to, co sami nezvládnete

Prodej nemovitosti se skládá z mnoha činností. Jenže oproti realitce s online asistencí Moovido platíte jen za to, co sami nezvládnete.

Jak postupovat při prodeji vaší nemovitosti?

1

První konzultace

Zavolejte nám na telefon 277 010 710 nebo si popovídejte s našim realitním asistentem na chatu. Poradí vám, jak postupovat přesně ve vašem případě.

2

Cenová mapa

Připravíme pro vás zdarma cenovou mapu podobných prodaných nemovitostí ve vašem okolí a cenu vaší nemovitosti si pak snadno určíte sami.

3

Registrace a inzerce

Chcete-li již začít inzerovat, otevřte si účet v Moovido manageru, kde můžete z jednoho místa inzerovat na všech českých portálech. Navíc 2 týdny zcela zdarma.

4

Podpora prodeje

Náš realitní asistent vám pomůže přesně s tím, s čím potřebujete. Sami se tak rozhodnete, které další odborné služby si u nás zaplatíte.

Jaké služby online asistence nabízíme?

Máme 3 základní balíčky služeb a další služby k dokoupení

Start řešení pro úspěšný prodej

Součástí balíčku je profi inzerce na všech velkých realitních serverech a asistence expertů na prohlídce.

 

Cena balíčku je 3 500 Kč.

Komfort řešení s plnou podporou

Maximální podpora MOOVIDO expertů od prvního dne prodeje až do předání nemovitosti novému majiteli.

 

Cena balíčku je 29 990 Kč.

Právní speciál pro dotažení

Balíček obsahuje právní a expertní služby pro smluvní a finanční dotažení prodeje nemovitosti.

 

Cena balíčku je 12 000 Kč.

O nás

V Moovidu věříme, že je třeba kráčet s dobou. Inovace však nemají přinášet jen neotřelé přístupy, ale hlavně užitek. Z těchto motivů se zrodila exkluzivní služba online asistence Moovido, která se opírá o neprůstřelnou profesionálnost a navazuje na trend automatizace, digitalizace a na to nejlepší ze zavedeného amerického modelu For Sale by Owners (FSBO). Právě díky FSBO v Americe již desítky let lidé prodávají své nemovitosti sami jen s omezenou podporou expertů či přidružených služeb. Šetří tím na provizi realitce, aniž by riskovali nevýhodný prodej nebo pochybení. Právě o to šlo i nám.

Na realitní trh samozřejmě nemůže úspěšně zavádět inovace někdo, kdo tento trh nezná. Není proto náhoda, že online asistenci Moovido založil Roman Čakurda, který stál již v roce 2004 u zrodu internetového portálu Bezrealitky a dlouhá léta se živí jako realitní makléř. Již od počátku se tak v jeho osobě snoubí touha měnit pravidla i jejich dokonalá znalostS online asistencí Moovido máte proto možnost zvolit si, které služby využijete, dopředu znáte jejich cenu a při profesionálním prodeji nemovitosti ušetříte více než 200 tisíc korun bez rizika prodejní ztráty nebo chyb.

Staňte se součástí revolučního projektu od autora, který již dříve vymyslel projekt Bezrealitky.cz.

Chcete vědět, kolik s námi při prodeji ušetříte právě vy? Zavolejte nám na tel. 277 010 710První konzultace je zdarma a bez závazků.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

S Moovidem funguje všechno jinak než u klasické realitky: Všechno je na webu jasně popsané, od začátku znám ceny za jednotlivé služby – a co zvládám, řeším sám. Nepotřebuju realitku a ušetřím tak několik desítek tisíc za provizi!

Jakub Trnka

Zkoušel už jsem sám prodávat náš byt i na jiných realitních serverech – a jako první mi nevolali zájemci, ale makléři z realitek, aby to mohli prodávat oni …
Moovido zveřejňuje inzerci s jejich a ne s mým kontaktem a následně ještě prověřuje volající, aby na prohlídky přišli pouze skuteční zájemci a já díky tomu neztrácel čas na prohlídkách, které nemají smysl. To mi jinde neuměli nenabídnout!

David Shorf

Prodávat bez realitky jsem si netroufala, ale platit vysokou provizi realitce jsem taky nechtěla – a tak jsem si našla alternativu: S Moovidem to zvládám sama – a díky jejich expertům přesně vím, jak bude prodej probíhat, jak připravit byt k prodeji a jaké dokumenty budu potřebovat

Jana Yazabek

Předchozí bydlení jsem prodával taky sám a stálo mě to hromadu času, nervů – a nakonec i peněz. Musel jsem si vyběhat všechna potvrzení, podklady, dokumenty a smlouvy.
Teď prodávám další byt – a jsem úplně v klidu! Moovido mi poskytuje všechny potřebné služby, a jejich expert mi od prvního okamžiku se vším pomáhá.

Petr Šplíchal

S námi inzerujete na těchto českých portálech

Zkuste online asistenci Moovido zdarma

Poraďte se s námi o prodeji

Chcete se poradit s realitním expertem? Zavolejte nám na 277 010 710, první rozhovor je zdarma a bez závazků do ničeho vás nebudeme nutit. 

Zjistěte prodejní cenu nemovitosti

Zajímá vás prodejní cena vaší nemovitosti? Získejte zdarma cenovou mapu podobných prodejů ve vašem okolí a určete si snadno cenu sami.